Vyberte si 13 poboček
Facebook Instagram

Korunka pro nevěstu

Korunka pro nevěstu

Korunka pro nevěstu je důležitou součástí kterékoliv svatby nebo rozlučky se svobodou. Nejenže je to příprava na Váš velký den, ale je to i základní poznávací znamení během takové akce. U nás na prodejně najdete takový doplněk v několika druzích i s možnými alternativami, pokud se Vám nelíbí typická korunka pro nevěstu. Jediné na čem záleží jste Vy a abyste měli s Vašimi kamarádkami skvělou zábavu s věcmi, které najdete právě u nás. Proto, ať už požadujete korunku, závojíček, klobouk, párty brýle, čelenky nebo cokoliv jiného, tak nás určitě navštivte, protože nebudete zklamaná. 

Zásadní pro rozlučku se svobodou je tudíž korunka, kterou dáte jasně najevo, že jste budoucí nevěsta. Proto jsme nešetřili na výběru, který se Vám dostává. Pokud chcete samotnou korunku bez závoje, tak si určitě prohlédněte princeznovskou korunku, bud ve stříbrné barvě s různobarevnými kamínky nebo růžovo-zlatou mini korunku z plastu ve dvou různých velikostech. Ta je na gumičku, aby Vám na hlavě vydržela celý večer a vy jste ho tak mohla protancovat. Pokud byste si přála spíše papírovou korunku, tak pro vás máme dvě možnosti v růžovozlaté barvě. Na první z nich není žádný nápis a na té další je napsáno Team Bride (Tým nevěsta), která je určena pro všechny účastnice rozlučky se svobodou. Pokud se Vám naopak zalíbily korunky se závojem, tak máme také velký výběr. Mezi první patří korunky s nápisem Bride to be (Budoucí nevěsta), které jsou ve dvou verzích. První je černá s růžovým nápisem a doplněná o růžový závoj. Další možnost je stříbrná korunka s růžovým nápisem a bílým závojem. Pokud nechcete přímo korunku, ale spíše pořádně nařasený závoj, tak je pro Vás ideální bílý závoj na čelence. Také si můžete vybrat bílý závojíček, který je doplněný o růžičky nebo se Vám může líbit extravagantní čelenka s velkým prstenem, která je doplněná o závoj, ve kterém všem bude jasno, že právě vy jste budoucí nevěsta a navíc majitelka zásnubního prstýnku. 

Velkou skupinou doplňků, se kterou můžete zazářit a ozvláštnit svojí hlavu, jsou mimo korunek i klobouky. Ty máme v různých barvách i velikostech. Pokud chcete praktický klobouk, kterým budete zásobena pitím 24 hodin, tak se Vám zalíbí helma s držáky na drinky v růžové barvě, která je s brčkem a zdobená růžovou labutěnkou, aby byla, co nejvíce zajímavá. Pro pobavení všech okolo můžete vyrazit i v kloboukách s flitry, které u nás najdete v různých barvách.  Tudíž vy i každá Vaše družička si může vybrat klobouk podle své vlastní preference nebo se můžete shodnout na jedné barvě, aby jste vytvořili skupinu. Možností je i dát nevěstě stříbrný klobouk, zatímco družičky budou sladěné například do červené. Mezi barvy klobouků, které máme k dispozici patří černá, zlatá, stříbrná, růžová, červená a zelená. Tento doplněk můžete vylepšit i kšandami nebo vestou ve stejném stylu. Pokud byste chtěla spíše speciálnější klobouk se speciálním nápisem, tak pro Vás máme také skvělé volby. Pro nevěstu je připravený bílý klobouček s růžovými akcenty, na kterém je napsáno Bride to be (Budoucí nevěsta) a je doplněn i o závoj v bílé barvě. Družičky či účastnice rozlučky se svobodou si poté mohou vzít kontrastní černý klobouk s růžovými detaily. Na něm je napsáno Party Girl a pokud nechcete vybočovat z party, tak si ho můžete vzít i vy a nikdo nebude vědět, kdo je budoucí nevěsta. 

Pokud chcete mini klobouček na svojí oslavu, tak také nebudete zklamaná. Můžete si vybírat z několika druhů a způsobů uchycení na hlavě. Mezi první typ klobouků, které Vám z nabídky představíme jsou s nápisem, abyste se mohla s Vašima družičkami identifikovat mezi ostatními lidmi na večírku a oni věděli, že právě Vy oslavujete svoje budoucí manželství. Na výběr je růžový klobouček s černými akcenty, na kterém je napsáno Hen Party. Stejně tvarovaný doplněk je možné najít také v bílé barvě pro nevěstu s růžovými detaily, na kterém je nápis Bride to be (Budoucí nevěsta). Další možností pro nevěsty jsou krásné kloboučky na čelence, které obsahují i přední závojíček. Mezi barvami, které si můžete vybrat patří růžová, stříbrná a fialová. Jsou ve tvaru cylindru a vytvářejí úžasný dojem na hlavě. Pokud chcete mít rozlučku ve stylu retro, tak se určitě podívejte po kloboučcích s peřím, které Vám nabízíme v růžové, stříbrné, černé, červené a zlaté barvě. Všechny jsou navíc doplněné o černé peří a mašli. Pokud chcete maximálně využít potenciálu tohoto kloboučku, tak ho určitě doplňte o vlasy s vlnami a červenou rtěnkou, díky které budete vypadat jako hvězda z kabaretu. 

Pokud nechcete klasickou korunku pro nevěsty, tak skvělým doplňkem mohou být klobouky nebo čelenky. Určitě vtipným doplňkem jsou také brýle na obličej určené, jak pro nevěsty, tak i pro družičky či účastníky rozlučky se svobodou. Na prodejně máme pro Vás připravené takové srandovní brýle v neutrální barvě s nápisem Bride to be (Budoucí nevěsta) a s motivem prstýnku okolo jednoho skla. Už odvážnější, ale o hodně vtipnější volbou jsou brýle s prsy, které jsou vhodné pro rozlučku se svobodou, jak pro ženy, tak i pro muže. Důležité je pouze, aby dotyčný byl statečný a měl velký smysl pro humor. Super volbou jsou také i papírové brýle v bílé barvě s růžovo-zlatým nápisem Team Bride (Tým nevěsty). Další možností jsou také papírové brýle ve zlaté barvě s nápisem I do crew, které jsou určené pro všechny, kteří se nějakým způsobem podílejí na Vašem velkém dni nebo bez kterých si nedokážete představit pořádnou párty před svatbou. V balíčku najdete typických osm kusů tohoto produktu a tak se všichni mohou pobavit a nosit tyto stylové brýle. Pro zábavu na celý večer jsou určené i mega velké brýle k dostání v různých motivech i barvách. Na výběr máte ať už fialové brýle se srdíčky nebo zlaté ve stylu disco. Také velké oranžové brýle nebo modré ve tvaru hvězdiček Vám zaručí pozornost ode všech. Proto jsou skvělou volbou pro Váš večírek.  

Dalším skvělým doplňkem pro Váš večírek jsou králičí uši, které skvěle doplní Váš outfit a stanou se roztomilou a vtipnou součástí Vašeho večera. Můžete si vybrat ze všech různých možností a rozhodně se nemusíte limitovat pouze králičími uši. Na výběr máte ze všech různých druhů. Můžete mít uši kočičí (třpytivé, latexové či plyšové), žirafí, sloní, zebří či liščí. Všechny uši jsou navíc doplněné o ocásek, takže budete skvěle vystylizovaná celá. Pokud přesto chcete přímo králičí uši například ala playboy, tak pro Vás přímo tyto máme. Také můžete na prodejně najít uši v krajkové verzi v barvách růžová, bílá i černé. Jsou velice dlouhé a na hlavě nápadné. Pokud si přejete spíše chlupaté, tak určitě nebudete zklamaná. Máme dokonce bílé králičí uši s brýlemi, se kterými je možné pít jako s brčkem. Díky ním můžete být zásobená drinky celý večer. Další typem jsou chlupaté králičí uši, které máme v několika možných kombinacích. První jsou jsou bílé uši s růžovým flitrovým vnitřkem. Bunny set (Králičí set), který je jak v bílo-černé nebo černo-růžové kombinaci obsahuje kromě uší i ocásek a motýlka okolo krku ve stejné barvě. Také vysoká bílá ouška se světle růžovým vnitřkem jsou krásným doplňkem, který Vám bude každý závidět. Pokud chcete jen obyčejná ouška, tak je máme v bílé i černé verzi. Také dalšími zvířecími uši, se kterými se určitě neztratíte, je jednorožec. Buď můžete mít krásnou čelenku s květinami a rohem jednorožce, nebo jednoduchá bílá chlupatá ouška s růžovým rohem a ocáskem ve stejném stylu. 

Dalším úžasným doplňkem jsou také čelenky, které můžete mít i s různými nápisy a zajímavými výstřelky. Například čelenka s růžovou labutěnkou a nápisem Party Girl je skvělou volbou nebo speciální doplněk pro budoucí nevěstu, na které je napsáno Bride to be (Budoucí nevěsta). Také všechny vaše družičky pobaví, když budou mít čelenku sami pro sebe, na které bude nápis Hen Party. Družičky si mohou vybrat i světle růžovou, na které je nápis Bridesmaid (Družička) a ve stejné barvě je i vytvořena pro nevěstu, abyste všechny na loučení se svobodou ladily dohromady. Najdete ji také s nápisem Hen Party, která je určena pro další lidi, kteří navštíví Vaši oslavu. Možností je také temnější čelenka s černou labutěnkou a růžovým nápisem, kterou si můžete vybrat ve dvou nápisech se srdíčkovým tvarem. Doplněná je už o typické nápisy jako jsou Bride to be (Budoucí nevěsta) a Hen Party. Vše navíc můžete doplnit i o různě barevná boa, které doplní celý outfit a budete si připadat jako hvězda večera.

Čelenka nemusí být pouze s nápisy, ale například i s velice efektivními čertími rohy. Obzvláště je ideální pokud plánujete pekelnou jízdu na celý večer. Nemusíte v tom být pouze sama jako nevěsta. Také Vaše družičky se k Vám na této cestě rozhodně mohou připojit. Pokud se Vám líbí základní červené rohy, které svítí, tak budete určitě potěšená tím, že je nás najdete. Pokud byste jako nevěsta chtěla něco extra, tak se určitě podívejte na růžové rohy s černým závojíčkem, ve kterém jako budoucí paní budete nepřehlédnutelná. Nejvíce odvážným kouskem, který si můžete na svojí hlavu vybrat, je určitě čelenka s penisy. Ty máme v několika variantách. První je černá čelenka s černou labutěnkou a je navíc ozdobená o černé motýlky. Také máme růžovou čelenku s růžovou labutěnkou. Asi nejvíce pobaví růžová čelenka s růžově nakreslenými penisy, která je ozdobena o černé akcenty. Vše můžete navíc doplnit o více doplňků s penisy. S nimi budete mít rozhodně velice divokou rozlučku se svobodou. K takové čelence se určitě bude hodit penisový stetoskop, růžová píšťalka nebo maska s motivem penisu pro případné zábavné hry a mnoho dalšího. Také se určitě podívejte na vtipná brčka určená pro pití ve tvaru penisu. Máme je v různých barvách a dokonce je jeden typ i svítící ve tmě. Také penisové brýle či pistoli v tomto tvaru, do kterého můžete nalít alkohol, jsou jedny z mála vtipných a praštěných doplňků, které najdete na prodejně. 

Dobrou náhradou korunek se závoji či klobouků mohou být také ozdoby do vlasů, které máme ve verzi jako pro nevěstu, tak družičky. Jsou ve tvaru černé mašle s nápisem napsaným na růžovém srdíčku uprostřed. Také si do vlasů můžete připnout jako hezkou ozdobu růžovou květinu nebo si dát čelenku s bílými kopretinami do vlasů. Květy do vlasů máme také v růžové barvě, které jsou připevněné na černé gumičce. Růže na čelence si můžete vybrat i v červené nebo fialové barvě.  I růžový fascinátor se může zalíbit nevěstám a vykouzlí ve Vašich vlasech dokonalý doplněk na rozlučku se svobodou. Vše můžete navíc doplnit o havajskými květy okolo krku nebo rukou. Vaše družičky si mohou vybrat i vtipné brýle ve tvaru plameňáků či ananasů. Havajské sukýnky, které máme v různých délkách a velikostech jsou také kouzelnou volbou. Pokud jste odvážná, tak je můžete doplnit i o kokosový či udělaný z mušlí vršek. Sebou si můžete vzít i nafukovacího plameňáka či zmrzlinu. 

Pokud chcete vypadat tajemně nebo chcete být méně poznatelná, tak si určitě podívejte na možnosti, které Vám nabízí škraboška. Ta bude vypadat skvěle s korunkami, kloboučky i různými doplňky do vlasů. Vybrat si můžete z několika druhů. Mezi velice oblíbené patří krajkové škrabošky v různých barvách. Vybrat si můžete i červenou krajkovou škrabošku, která má na vrchu čertí rohy. Také si můžete vybrat z velkých škrabošek s peřím, ve kterých budete vypadat úžasně. Škrabošky máme doplněné i například o různé květiny nebo červené růže, takže jsou velmi různorodé. 

 

Rozlučku se svobodou zažije většina z nás jednou za život (doufejme!). A tak je důležité si ji pořádně užít, abyste na ní mohly vy a Vaše kamarádky vzpomínat po zbytek Vašeho života. Mimo základních věcí, které zde již byly zmíněné jako jsou korunky, klobouky či různé čelenky jsou i další ozdoby jsou samozřejmě důležité. Celý outfit Vám například doplní šerpy určené pro nevěsty i družičky. Také různé odznáčky mohou být velice efektivní. Díky nim můžete vše můžete sladit a tak si vytvořit nezapomenutelné vzpomínky nejen díky Vaším známým a kamarádkám, ale i díky tomu, jak jste vypadala, jaké doplňky jste měla. Vše Vám navíc může zůstat jako hezká připomínka na tento den. Proto vůbec neváhejte do těchto doplňků zainvestovat a pojďte se podívat, co Vám můžeme nabídnout i pokud to zrovna není korunka pro nevěsty. Budeme se na Vás těšit a doufáme, že zrovna Vás brzy uvidíme!

Navštivte naši kamennou prodejnu na adrese Vltavská 28, Praha 5.
Po - Pá: 10:30 - 19:00
So: 10:30 - 18:30
Ne: 12:30 - 18:30
+420 727 841 878

Sledujte nás na Instagramu @partyworldcz

Cookies

Náš e-shop používá cookies. Díky tomu vám můžeme nabídnout uživatelský zážitek více efektivní. Souhlas k ukládání cookies udělíte kliknutím na políčko „Souhlasím".
Souhlas můžete odmítnout zde.