Vltavská 28, Praha 5 - Smíchov
Po - Pá: 10:30 - 19:00,
So: 10:30 - 18:30,
Ne: 12:30 - 18:30,
28.10. OTEVŘENO
+420 727 841 878

BLOG

Vánoční večírek v Ostravě

Vánoční večírek je skvělou příležitostí k upevnění kolektivu a a prolomením ledů mezi kolegy. Vánoční večírek bývá největší firemní akcí roku a proto je důležité, aby jste na své zaměstnance a kolegy udělali dobrý dojem. Zorganizovat takovou akci se může zdát jako velmi nevděčná práce a opravdu nejste sami, pokud vás představa organizačních záležitostí tak trochu děsí. Zajistit při běhu běžných povinností celofiremní akci… (Celý text)

 

Vánoce v Olomouci

Vánoční svátky patří k těm nejoblíbenějším v celém roce. Kdo by si neužíval tu domáckou pohodu v teple s hrnkem kakaa, či venku při zimních radovánkách a to vše za doprovodu rodiny, která se opět po dlouhé době sešla, aby oslavila tyto krásné sváteční dny.Kromě připravování všech chutných dobrot ke štědrovečerní tabuli, bychom měli stejně pečlivě i připravovat naši domácnost a nás samotné. Totiž krásně vyzdoben&y… (Celý text)

 

Halloween party in costumes Olomouc

With the arrival of Halloween also comes an important question that everyone who is going to a Halloween party is wondering, what will I go as this year? We have therefore prepared some tips for the right Halloween costume to inspire you. If you don't want to come up with anything elaborate but still want to shine at a Halloween party, we recommend opting for a jumpsuit, either a bat or a spider, for example. Just slip into the costume, zip it up, and success at any party is guaranteed, no more make-up or accessories needed. If you decide to dress up as a skeleton, you can choose from several costume options, from the classic skelet… (Celý text)

 

Halloween make up in České Budějovice

Have you already chosen a great Halloween costume, but it still seems to be missing something? How about make-up? Here at PartyWorld, you can choose from a plethora of make-up for any Halloween costume. Our range ranges from the simplest sets that contain just face paint, to more complex sets that include sponges, brushes and depending on the type of product, sometimes an accessory (witch nose, devil horns...) All makeups are simple to use and can also be easily washed off with water. So whether you decide to go as a bloodthirsty zombie or an evil witch, rest assured that you will find the right make-up to complete your Halloween co… (Celý text)

 

Halloween in Ostrava

The 31st of October is a traditionally celebrated tradition of Anglo-Saxon countries - Halloween. We took this foreign holiday in our own way. In short, we took from it what we liked. Unlike Anglo-Saxon countries, our children do not go trick-or-treating in the evening with the traditional cry of "Trick or treat!" and people don't usually decorate their houses with spooky decorations. What has gained acceptance here, however, is pumpkin carving and Halloween haunted parties. Hollowed-out pumpkins represent the souls of deceased loved ones and are usually placed in windows or on porches to welcome the bereaved. They also served as pr… (Celý text)

 

Halloween party Liberec

The Anglo-Saxon folk holiday has gained acceptance in our country in the last decade. In particular, the tradition of hollowing out pumpkins into which a candle is inserted, the so-called Jack-o'-lantern legend says that the hollowed-out pumpkins light the way for Jack the Ripper in the darkness, where he is trapped. Another tradition that has taken hold in this country is Halloween costume parties. In Prague, the legendary event is held at the Sasazu club.  In Liberec, you can visit a number of places that will offer you a varied Halloween programme. In Babylon Liberec and Dinopark Liberec, there is a great programme for fami… (Celý text)

 

Masks for carnival in Pilsen

Have you already chosen the appropriate costume for the party, but you still lack something to perfection? Have you thought that the icing on the cake could be a mask or make-up? If so, you have come to the right place! We will be happy to help you with everything at our PartyWorld branch in Pilsen, Náměstí Republiky 29. From the various masks for adults, we can offer almost everything, from ordinary scratchers, which go well with any costume, to a colorful clown mask. Masks are also an inherent part of Halloween, which is why you will find countless scary faces just for this holiday - a scary clown, devil, skeleton, … (Celý text)

 

Halloween in Pilsen

Halloween is a folk holiday in Anglo-Saxon countries, celebrated the day before the Christian holiday of All Saints' Day, 31st October. The origins of Halloween date back to Celtic times, where the pagan festival of Samhain was celebrated in what is now Ireland.  Today, Halloween is an international holiday, so its form or customs vary from country to country. So how is Halloween celebrated?  In English-speaking countries such as the UK, USA, Australia, Halloween is celebrated as follows. Children dress up in scary costumes and go house to house trick-or-treating with the traditional cry of Trick or Treat. If you don't… (Celý text)

 

Na co koukat na Halloween?

Halloween, to jsou rozsvícené vydlabané dýně, kostlivci, pavouci, soutěže a strašidelné stezky odvahy a večírky. Ale Halloween nemusí za každou cenu znamenat velkou společenskou akci. Naopak, z komorního soukromého večera můžete vytěžit mnohonásobně víc a ve větší pohodě. Naplánujte sobě a své rodině mimořádný zážitek, připravte výzdobu, speciální pohoštění a užijte si parádní atmosféru jen spolu! Připravte se na večer skvělých filmov&yac… (Celý text)

 

Strašidelné recepty na Halloween

Halloween je svátek rozzářený oranžovými dýněmi, a i když může zabíhat za hranice kýče, pro mnoho dětí i dospělých je stále atraktivní příležitostí pobavit se, zasmát, ale také projevit velkou dávku kreativity. Můžete vymýšlet halloweenské kostýmy a těšit se na setkání s přáteli, organizovat vlastní zahradní party nebo se pustit i do velké společenské akce. Klidně ale můžete zůstat doma a jen decentně ozdobit byt…ať už budete prož&ia… (Celý text)

 

Hry na Halloween

Pořádáte rádi tematické večírky? Baví vás plánovat a účastnit se ztřeštěných akcí? Pak nesmíte vynechat Halloween! Jestli vám nějaký den v roce dává dokonalou příležitost užít si legraci, rozehrát pestrý rejstřík her, kanadských žertíků a zcela legálně třeba i nahánět strach… pak je to právě a jedině Halloween! Dokonalé kulisy pro perfektní party! Aby dostal večírek ty správné grády, musí… (Celý text)

 

Kostým čerta

Blíží se 5. prosinec a s ním spojený příchod sv. Mikuláše? Blíží se večer a Vaše dítě je najednou podezřele hodné? Tento den se i ti nejhodnější děti bojí hrozivého čerta, který je odtáhne sebou do pekla. Ale ptáte se, kde se kostým hrůzostrašného nebo kamarádského čerta dá sehnat? U nás na pobočce PartyWorld na Náměstí Republiky 29, jsme na vše připraveni. Můžeme Vám nabídnout různé typy čertů, například… (Celý text)

 

Fóliové balónky

Plánujete nezapomenutelnou oslavu narozenin, rozlučku se svobodou, firemní večírek, Halloweenskou nebo jinou párty? Pak nesmíte zapomenout na pořádnou výzdobu. Kromě dekorací na stěny, stoly a židle, v podobě girland, organz závěsných dekorací, Vám nabízíme fóliové balonky. Většina těchto balónků se dá nafouknout heliem a ty pak krásně létají po celé místnosti. Jestliže chcete, aby balonky držely jen na jednom místě doporučujeme Vám si dokoupit těž&iacut… (Celý text)

 

Nafukovací čísla

Čeká Vás oslava kulatin, výročí nebo chcete jen přivítat nový rok? Na takové akci nesmí chybět nafukovací čísla, která skvěle doplní Vaši party a určitě tak zaujmete jak oslavence tak i hosty. Na naší prodejně jich máme nespočet a Ať už ladíte párty do zlaté, stříbrné, růžové nebo barevné, náš výběr čísel v několika barvách Vás určitě nezklame a jistě najdete ta správná. S výběrem Vám milerádi porad… (Celý text)

 

Latexové balónky

Balónek pro každého! Chcete vyzdobit svou oslavu balónkama, nebo je mít jen tak pro radost? Pak se přijďte podívat do naší prodejny PartyWorld v Plzni na Náměstí Republiky 29, kde Vám náš ochotný personál milerád poradí.  V našem sortimentu se nachází latexové balónky všech velikostí, od klasických 27 centimetrových až po metrové! Připravujete párty narozeninovou, pirátskou, dětskou, svatební, rozlučkovou a další… (Celý text)

 

Dětské kostýmy Plzeň

Většina rodičů zažila situaci, kdy na poslední chvíli shání kostým pro své dítě na masopust do školy či na nějakou jinou příležitost. Přesně s tím Vám rádi v naší prodejně v Plzni pomůžeme.  V naší prodejně nabízíme spoustu různých dětských kostýmů, z nichž si každý jistě vybere.  Nabízíme například filmové postavy, kdy velmi oblíbené jsou kostýmy různých superhrdinů.  Kdo by si alespoň na chvilku nechtě… (Celý text)

 

Halloween Plzeň

Halloween je lidovým svátkem v anglosaských zemí, který se slaví den před křesťanským svátkem dnem Všech svatých, tedy 31. řijna. Původ Halloweenu sahá hluboko dávno do keltských dob, kde se na území dnešního Irska slavil pohanský svátek Samhain.  Halloween je dnes svátkem mezinárodně rozšířeným, tudíž i jeho podoba či zvyky v každé zemi liší. Jak se tedy Halloween slaví ?  V anglicky mluvících státec… (Celý text)

 

Čert, Mikuláš a Anděl v Plzni

V Plzni a celé České republice se v podvečer 5. prosince každé, i to hodné, dítě obává večera a s nervy a strachem vyhlíží sv. Mikuláše v doprovodu anděla a čerta. Mikuláš ve své kouzelné knize vidí, kdo a jak se choval v průběhu uplynulého roku a následně ho dle jeho chování obdarují po zazpívání písničky či recitaci. Hodné děti se mohou těšit na cukrovinky a čokolády od Mikuláše a ty zlobivé si vezme do parády … (Celý text)

 

Pálení čarodějnic v Plzni aneb plzeňská Filipskojakubská noc

Noc pálení čarodějnic aneb Filipskojakubská noc připadá na přelomovou noc 30. dubna a 1. května, kdy se dospělí i dětí převlékají do kostýmů čarodějnic a v atmosféře zažehnutých ohňových hranic popíjejí čarodějnické lektvary a holdují dobrého jídla. Pálení čarodějnic se slaví nejen v Čechách ale i v německy mluvících zemí a v některých státech Skandinávie.  Jak ze sebe udělat čarodějnici? Ač šaty dělají člověka, tak čar… (Celý text)

 

Půjčovna kostýmů Plzeň

Máte nějakou akci či událost, na které potřebujete kostým, ale nechcete si ho kupovat, protože víte, žeby vám pak už jen visel ve skříňi a nikdy byste ho na sebe opět nevzali? Pak se nabízí varianta, kterouprávě naše prodejna poskytuje a to půjčení kostýmů.Půjčte si u nás kostým, využijte ho na své události a vraťte. O zbytek se postaráme již my.Nabízíme všechny druhy kostýmů... Ať už sháníte pro dítě, pro muže či pro ženu. Máme jak dětské, takdos… (Celý text)

 

Nafukování balonků Plzeň

Balonky se hodí pro každou příležitost! Pokud tedy sháníte balonky, jsme tu právě pro Vás!Nabízíme balonky všech druhů, barev a variant. Navštivte naší prodejnu v Plzni a přijďte si vybrat.Balonky zároveň nafukujeme heliem, se kterým vám bude balonek lítat několik hodin až dní. Nabízímelatexové i fóliové balonky.Na narozeniny se vám určitě budou hodit fóliová čísla anebo vám můžeme nabídnout latexové balonkyse vzorem čísel. N… (Celý text)

 

Rozlučka se svobodou Plzeň

Plánujete rozlučku se svobodou a nevíte co vše na ni připravit? Pak je naše prodejna tady přímo proVás!Rozlučka se svobodou se koná obvykle těsně před svatbou a je to vlastně oslava konce svobodnéhoživota. Takže předtím něž si snoubenci čeknou své "ano" je důležité řádně oslavit konec svobodnéhoživota. A tato oslava je potřeba co nejlépe vyzdobit a právě na to je tu naše prodejna pro vás jakodělaná.Rozlučku pořádají jak nevěsty, tak ženichové. U nevěst by rozlučku měly plánovat pře… (Celý text)

 

Masky na karneval Plzeň

Karneval se koná k různým příležitostem. V dnešní době je karneval spojen s tancem a lidmi s v maškarních kostýmech. Největší karneval se obyčejně koná v Brazílii, v hlavním městě Rio de Janeiro. Statisíce turistů příždí každý rok slavit a tancovat na průvodu v kostýmech. Karnevaly se konají po celém světě. U nás jak na vesnicích, či menších městech, tak i ve větších městech, v Praze, Brně, i třeba Plzeň hojně využívá masky na karneval. N… (Celý text)

 

Masopust v Plzni

Masopust, neboli karneval je třídenní svátek, jenž se váže na datum Velikonoc. Původ má zřejmě ve slovanských kulturách na oslavu konce zimy. V dnešní době masopust představuje oslavy tance, přičemž lidé volí různorodé karnevalové masky. Ve světě je nejslavnějším masopust v Brazílii, v hlavním městě Rio de Janeiro, na který se každoročně přijíždí podívat statisíce turistů. K vidění je nespočet druhů karnevalových masek. V Česku je masopust oblíbený jak … (Celý text)

 

Co je to Halloween? Víte kdy a proč se vlastně slaví?

Halloween tak jak jej známe dnes, není v žádném případě naším původním svátkem. Přesto se během sotva dvou dekád skvěle uchytil a už začátkem října na sebe upozorní dekoracemi oranžových dýní, strašidýlky a kostlivci za okny nebo různými cukrářskými výrobky. Školy i kroužky zvou děti na strašidelné stezky odvahy a soutěže, a nadšením se nechávají poměrně dobrovolně strhnout i mnozí dospělí, kteří pak pořá… (Celý text)

 

Jak namalovat obličej na Halloween?

Malovat krásný symetrický obličej s dokonalými očními linkami, klenutým obočím a bezchybnou pletí je strašlivá nuda. Pokud chcete maskérům udělat radost nebo si vyzkoušet na maximum své vlastní kreativní schopnosti, pak si vyzkoušejte líčení na Halloween! Nebojte se zvláštních kombinací, užijte si nadsázku, podtrhněte všechny vady na kráse, které se jen nabízí! Základem úspěchu je dělat všechno úplně naopak! Hal… (Celý text)

 

Jak ozdobit svatební stůl

Měl by svatební stůl působit jednoduše a elegantně, nebo se na něm má objevit záplava dekorací, květin a balónků? Jak usadit hosty, jak uzpůsobit okolní prostor? Naplánovat svatební hostinu je velmi náročný úkol a nestačí konzultovat menu s dobrým kuchařem a vybrat krásnou restauraci. První dojem je naprosto zásadní, a právě úprava svatebního stolu určí atmosféru dalšího dění. A předznamená úspěch vašeho počínání… (Celý text)

 

Jak ozdobit svatební auto

V přípravách na svatbu nesmíte vynechat jedinou maličkost! Velký den se zapíše tlustým písmem do rodinné historie, navíc se jej bude účastnit nemalé množství přátel a vzdálených hostů. Nechte novomanžele zazářit a užít si maximální pozornost. Od prvních kroků k slavnostnímu slibu až po společný odjezd na líbánky. Ano, ke svatebním přípravám patří i správa vozového parku a jeho náležitá úprava! Ať s… (Celý text)

 

Jak namalovat obličej na čarodějnice?

Filipojakubská noc je nocí kouzel, čar a magie. Vábí k sobě čarodějnice z daleka, aby si během velkého sněmu předaly zkušenosti, vyzkoušely nová kouzla a zvolily mezi sebou královnu pro nadcházející čarovné období. Pokud se chystáte na slavnost „pálení čarodějnic“ nebo vás postava čarodějnice jednoduše zaujala jako nejlepší volba pro maškarní nebo tematickou párty, pak si musíte dát záležet na každém detailu. Lí… (Celý text)

 

Správný look na letní festival

Léto. Čas zábavy za svitu pálivého sluníčka i rychlých přeháněk. Letní festivaly vždy byli a budou absolutní vrchol prázdninových dnů. Tak proč se na ně správně nepřipravit? Co proti tomu sluníčku? Základem jsou brýle. Každý festival je samozřejmě jiný. Proto můžete vybrat z velkého množství stylů a tvarů. Hippie brýle či brýle se srdíčky, disco brýle, Rockové hvězdičkové brýle, pivní okuláry nebo žertovné mega brýle. Proti &… (Celý text)

 

Velikonoce v Plzni

Velikonoce se slaví každý rok a jejich datum je vždy stanoveno na neděli po prvním jarním úplňku. Období Velikonoc začíná Popeleční středou a trvá čtyřicet dní až do Velikonoční neděle, které předchází Zelený čtvrtek, Velký pátek a Bílá sobota. V České republice jsou Velikonoce hned po Vánocích nejoblíbenějšími svátky. Dodnes většina lidí dodržuje krásné staročeské tr… (Celý text)

 

Jak vybrat výzdobu na Valentýna?

Každoročně 14. února se celosvětově koná Valentýn - svátek zamilovaných. V České republice tato tradice má již své pevné místo, ačkoli mnozí jej stále považují za zbytečný komerční a západní svátek. Tento negativní komentář však nestojí na pravdě, den sv. Valentýna pochází z Říma, z období, kdy měli vojáci zakázáno uzavírat sňatek. Kněz Valentýn tyto chudáky tajně oddával a později za to byl i popra… (Celý text)

 

Vánoční tradice v Plzni

Plzeňské Náměstí Republiky je již nazdobené, celé svítí, voní svařeným vínem, medovinou, skořicí - blíží se Mikuláš a čerti, pak následují kouzelné Vánoce plné dárků a Nový rok! Celý prosinec je ve znamení setkávání, večírků, dárků a krásných oslav jak s přáteli tak rodinou. Pro malé děti je to magické dobrodružství, které začíná s napětím - jelikož očekáva… (Celý text)

 

Čarodějnice Příbram

Nejen českým tradičním lidovým zvykem je pálení čarodějnic či Filipojakubská noc. Je úzce spojený s pálením ohňů a vírou v čarodějnice. Mimo Českou republiku Pálení čarodějnice lidově čarodky slaví v noci z 30. května na 1. dubna i německy mluvící země a státy Skandinávie.  V Příbrami se čarodějnice tradičně slaví na Nováku, kde se opékají buřty, čaruje, vaří lektvary, zapaluje hranice s čarodějnicí a jsou zde také připravené soutěže pro dět… (Celý text)

 

Pánská rozlučka se svobodou - Příbram

Pánská rozlučka se svobodou je celosvětově známou předsvatební tradicí, která je takzvanou poslední nocí, kdy si budoucí novomanžel může užít poslední den svobodného života a připravit se na život manželský. Tradičně se rozlučka se svobodou vždy pořádala poslední den před svatbou.  A jaká by vlastně měla taková rozlučka být? Z filmů určitě všichni známe rozlučkové párty ve společnosti krásných striptérek, kde teče alkohol proudem. K&nb… (Celý text)

 

Mezinárodní den dětí

Mezinárodní den dětí je jedním ze svátků, které se slaví úplně po celém světě. V České republice se tento oblíbený svátek slaví už od dob první republiky, ale oficiálně byl zařazen mezi svátky až v roce 1950 a stejně jako v ostatních státech přijal datum 1. června. Svátek Den dětí připomíná právo dětí na život v míru a právo na péči o jejich zdraví. K oslavám svátku všech dětí se každoročně připojuj&… (Celý text)

 

Den svatého Patrika Plzeň

Den svatého Patrika se po celém světě slaví 17. března. Tento velmi oblíbený svátek byl zprvu katolický, ale postupem času se stal spíše oslavou Irska. Největší oblibu má Svatý Patrik v USA, kde se koná každoroční slavný průvod. Lidé se oblékají do zelené barvy, pijí tmavé pivo a irskou whiskey a slaví za doprovodu tradiční hudby. Kde se ale tato tradice vzala a kdo byl slavný svatý Patrik? Svatý Patrik byl mnichem, žijícím na &ua… (Celý text)

 

Nový rok v Plzni

Zakončení roku starého a vítání roku nového, plni očekávání, že to špatné zůstane v tom starém a ten Nový bude prostě ten nejlepší, odhodíme co nás tíží do starého - no, všichni to známe. A to se musí oslavit! Náš obchod v Plzni - jak kamenný tak internetový, vám pomůže aby vaše novoroční oslava byla nezapomenutelná, veselá a krásná. Naše oddělení párty výzdoby k oslav… (Celý text)

 

Halloween v Příbrami

Halloween je anglosaský lidový svátek, který se slaví 31. října. Děti se oblékají do strašidelných kostýmů a chodí od domu k domu s tradičním pořekadlem Trick or treat (Koledu, nebo vám něco provedu) a „koledují“ o sladkosti. Svátek se slaví většinou v anglicky mluvících zemích, převážně v USA, Kanadě, Velké Británii, Irsku, Austrálii a na Novém Zélandu. Avšak tradice Halloweenské noci se pomalu ale jistě přená&sc… (Celý text)

 

Firemní večírky v Plzni

Firemní večírky a team buildingy jsou prostředkem rozvoje a vzdělávání mimo pracoviště, zaměřují se hlavně na rozvoj a tvorbu týmu, týmové spolupráce a lepšího seznámení kolegů. Pokud má být firemní večírek co nejlepší, tak by tam měla být oproti pracovišti odhlehčená atmosféra, odosobnění a hlavně zábava. Připravte speciální výzdobu, balonky, vtipné rekvizity do fotokoutku nebo vyhlašte povinný dresscode… (Celý text)

 

Masopust v Plzni

Masopust je tradiční, ale zároveň tak trochu jiný karneval, než známe. Masopustem si naši předci nejen tady u nás v Plzni připomínali, kolik mají se zvířaty společného. Pro mnohé lidi můžou masopustní masky být trochu strašidelné, ale každá maska má svou symboliku. Období Masopustu začíná po Třech králích, tedy 7. ledna, konec však není pevně daný, neboť se uzavírá ve vztahu k datu Velikonoc – tzn. je stanoven na masopustní … (Celý text)

 

Dámská rozlučka se svobodou v Příbrami

Rozlučku se svobodou má velké množství dam jen jednou za život. Právě proto není divu, že si na ně ženy nakupují velké množství rekvizit, které rozlučce dodají tu pravou atmosféru. Ať už se chcete loučit se svobodou v některém z příbramských barů, na domácí párty, nebo na pronajaté chatě, z naší nabídky si určitě vyberete.  Budoucí nevěstě nemůže na rozlučce se svobodou v žádném případě chybět šerpa, díky které je … (Celý text)

 

Mikuláš v Příbrami

Mikuláš, čert a anděl…Pro některé malé děti noční můra, pro některé dospělé každoroční zábava! Ať už chcete děti vystrašit, nebo ne, na prodejně Ptákoviny Příbram pro Vás máme nachystané nepřeberné množství rekvizit a doplňků, ze kterých si určitě vyberete. Mikuláš by nebyl Mikulášem bez pořádného kostýmu. Někomu stačí pouze přehoz a mitra, jiní lidé volí variantu kompletního kostýmu, ve kterém jsou k&nbs… (Celý text)

 

Den dětí Příbram

Každým rokem se 1. června celosvětově slaví Den dětí. Tento den má své historické kořeny. Počátky se datují do roku 1920, kdy během Tureckých válek bylo prohlášeno, že budoucnost státu stojí na dětech - od té doby slaví 23. dubna tento jedinečný moment. Dnešní datum obdržel až roku 1925 podle data konání Světové konference pro blaho dětí.Město Příbram pořádá své každoroční akce k tomuto dni a jedná se např. o vstupy do aquaparku, či … (Celý text)

 

Plesová sezóna v Plzni

Plesovou sezónu již letos nestihneme, To ale nebrání tomu, těšit se na tu další! Přemýšlet o tom, co si na ten příští ples vezmete na sebe, můžete začít už teď. A my Vám s tím rádi pomůžeme.  V Plzni se každoročně koná řada malých i velkých plesů. Ty nejvýznamnější většinou najdete ve slavném plzeňském Parkhotelu, nebo třeba v nádherné novorenesanční Měšťanské besedě. Toto období, plné společenských ud&… (Celý text)

 

Párty výzdoba Příbram

Pokud se chystáte připravit nezapomenutelnou párty, nezapomeňte, že k takové události mimo jiné patří i pořádná výzdoba! A jestli tápete, kde si takovou výzdobu vybrat podle svého gusta, v Příbrami si s tímto problémem již budete vědět rady! Nabízíme totiž široký sortiment přímo pro tyto typy událostí, se kterými Vám i rádi poradíme. Ze všeho nejdříve bychom chtěli vyzdvihnout kouzlo balónků. Balónky se hod&iac… (Celý text)

 

Vše, co jste chtěli vědět o karnevalech, ale nestihli jste se zeptat

Co je to Karneval? Karneval může být besídka ve školce, děti soutěží o nejhezčí kostým, děvčátka se natřásají v šatech nejoblíbenější filmové princezny a kluci měří síly jako supermani. Karneval může být rozpustilý ples, který provází nadšené komentáře k maskám ostatních a ve kterých se odkrývá smysl pro humor a hodnotí kreativita. Karneval může být obrovským pestrým svátkem Benátek, ve kter&… (Celý text)

 

TOP 10 her a soutěží na karneval

Jsou večírky, kde stačí nechat volně proudit zábavu a jen tak s úsměvem přihlížet. U karnevalu je všechno jinak! Do příprav musí každý host zahrnout pečlivý výběr kostýmu a doplňků a vy jako hostitel nebo organizátor musíte počítat s pestrým programem. Jistě, bude čas na tanec i uvolněný rozhovor, nicméně večerem nebo dětským odpolednem musí hosty doprovázet řada soutěží a výzev! Přijít v masce nestačí, hosté se musí vyrovnat s drobnými &sc… (Celý text)

 

Blýskněte se na Karnevalu a perfektně pobavte sebe i přátele

Období mezi lednem a únorem prostě a jednoduše patří Karnevalům. Na večírcích i plesech vládne náležitě veselá a uvolněná nálada. A s potvrzenou účastí se můžete skvěle pobavit už předem, při výběru a vymýšlení kostýmu. Nedělejte, že vás nic originálního nenapadá a ani se vám do žádného kostýmu nechce. Nechte se naopak zlákat hrou, zkuste poznávat v maskách své známé, porovnávat detaily u stejných p… (Celý text)

 

Narozeninová výzdoba Příbram

Jestli se zrovna chystáte naplánovat narozeninovou oslavu a potřebujete pomoci s výzdobou, tak jste tady na správném místě. Co se týče narozeninových oslav a výzdoby, jsme nejen v Příbrami jedničkou v tomto oboru. Pomůžeme Vám doladit výzdobu do posledních detailů a zaručíme Vám, že se ani u plánování nebudete rozhodně nudit.  Pokud plánujete výzdobu pro své milé ratolesti, kteří, co si budeme povídat, dokáží být někdy dokonce… (Celý text)

 

Hry a úkoly na rozlučku se svobodou?

Rozlučka se svobodou je naprosto zásadní společenskou událostí. Symbolicky uzavře éru bezstarostných večírků a spanilých jízd nočním městem. Uvede nevěstu i ženicha do společného života možná v klidnějším tempu a možná brzy i s rodičovskými povinnostmi. Povinností svědků i nejbližších přátel je proto připravit rozlučku na nejvyšší úrovni a se vším, co ke správné rozlučce patří!   Striptýz? Samozřejmě ANO! Ať … (Celý text)

 

Jak uspořádat nezapomenutelnou rozlučku se svobodou?

Jednoduše. Ale taková odpověď vám v roli hlavního organizátora asi stačit nebude. Nebojte, nejste na to sami a uspořádat rozlučku se svobodou nevěstě nebo ženichovi sice platí za prestižní záležitost, ale neukrývá v sobě zásadní problém. Většinu věcí zvládnete vyřídit i telefonicky, spoustu tipů a nápadů načerpáte přes internet a s trochou energie navíc se zapíšete do paměti všech pozvaných. Rozlučka se svobodou, kdo jí pořád&aacut… (Celý text)

 

Nafukování balónků Příbram

Balónek nafouknutý heliem má ohromné kouzlo. Udělá radost jak dítěti kterému jsou 3 roky, slečně, která obdrží balónek ve tvaru srdce, či 90 leté babičce k oslavě tak skvělého dožitého věku. I to naše prodejna v Příbrami -  jak kamenná tak internetová nabízí. Balónky máme latexové a fóliové. Ve všech možných barvách, tvarech a potiscích.  Připravujete párty? Je to párty filmová, dětská, narozenin… (Celý text)

 

Nafukování balónků Plzeň

Plánujete narozeninovou oslavu, svatbu, rozlučku se svobodou nebo chcete jen udělat radost dětem létajícím balónkem? Náš internetový  i kamenný  obchod v Plzni nabízí různé druhy a barevné kombinace balónků pro nejrůznější tematické večírky. V naší nabídce naleznete latexové a fóliové balónky ke každé příležitosti – narozeninové oslavy, rozlučky se svobodou, svatby, Vánoce, Silvestra nebo jednodu&s… (Celý text)

 

Narozeninová výzdoba Plzeň

Každý rok to stejné dilema. Kamarád bude mít narozeniny a Vy přemýšlíte, jak mu jeho party pořádně oživit? Máte doma dcerku, která zbožňuje pohádku Ledové království, a Vy jí chcete připravit tematickou narozeninovou oslavu? Nebo Váš dědeček slaví kulatiny a Vy byste mu chtěli připravit narozeninové překvapení ve formě rodinné oslavy? Rádi Vám poradíme, jak se s těmito nekonečnými otázkami vypořádat! Oslavičky pro dětičky V naši… (Celý text)

 

Jak uspořádat perfektní párty na Silvestra?

Po vypětí a stresu z vánočních příprav, střídání rodinných návštěv během Vánoc a po všech těch koledách a pohádkách si zasloužíte upustit páru a pobavit se na plno! Silvestr má své předtištěné místo v kalendáři každý rok, navíc po něm následuje státní svátek! Nikdo z vašich hostů se tedy v žádném případě nemůže vymluvit na to, že s party nemohl počítat dopředu. Ano, př&iacut… (Celý text)

 

Jak se obléct na Vánoční večírek?

Vánoce zpravidla provází shon a stres, a bohužel na dobré náladě nepřidá ani chladné počasí a všudypřítomná šedá obloha. Pozvánka na vánoční večírek tak může znamenat víc než jen příjemné vytržení ze zaběhnuté rutiny. Samozřejmě, může znamenat i komplikaci, kdy a jak najít v diáři čas a večírek zařadit mezi narůstající objem povinností. Nenechte se odradit, spousta povinností se dá odložit a některé naplánov… (Celý text)

 

Jak napsat pozvánku na Vánoční večírek?

Každý vánoční večírek vyžaduje perfektně zvládnutou přípravu. V první řadě musíte zajistit vhodné prostory, vybrat občerstvení v dostatečném rozsahu, kvalitě i množství, zajistit alespoň rámcový program… stejně důležité je mít pevně rukou i veškerou komunikaci. Bez pozvánky a informací o chystané společenské akci se hosté nesejdou a neocení vaše nápady ani vloženou energii. Právě pozvánka na vánoční večír… (Celý text)

 

Oslava narozenin pro děti

Čeká vás oslava narozenin pro vaši malou ratolest a chcete mu vytvořit oslavu, která bude propracovaná od A do Z? Chcete naplánovat oslavu, na kterou nebudete muset tvořit dekorace vlastnoručně, ale chcete ji mít vyzdobenou co nejvíce to jde? Má vaše dítě rádo nějakou postavičku, seriál, nebo superhrdinu a chcete udělat tématickou oslavu, se vším potřebným? Máme pro vás řešení! Co se týče oslav narozenin, jsme tou nejlepší volbou, kde sehnat všechny potřeb… (Celý text)

 

Nafukování balónků heliem

Když se řekne oslava, nebo párty, tak každého napadne samozřejmě dobrá nálada, super vzpomínky atd, ale nás v PartyWorldu a možná i někoho z vás napadnou balónky. Co by to totiž bylo za oslavu bez ozdoby v podobě balónků. Balónky jsou totiž nesmrtelná dekorace a ve spojením s nafouknutím héliem vytvoří krásnou dekoraci, ale hlavně potěší jak děti, tak dospělé. Nafukování balonků heliem mohou mít mnozí z nás spojené s příjezdem poutě, ale v dne&sc… (Celý text)

 

Kostým námořnice

Plánujete jít na karneval, párty nebo si udělat výlet na vodu? Potom Vám však nesmí chybět kostým námořnice. U nás nabízíme široký výběr právě těchto kostýmů a určitě si každý najde to své. Od sexy, vyzývavých námořnic, po přísné důstojnice. Pro dokonalé dozdobení a doladění kostýmu do maxima, neváhejte zajít na jednu z našich prodejen, kde Vám pracovnice rády pomohou s realizací Va&scaron… (Celý text)

 

Rozlučka se svobodou

Chystá se někde ve vašem okolí svatba? Rozhodli se do toho vaši přátelé či příbuzní konečně praštit a po nějaké době uspořádat pořádnou veselku? To znamená jediné - není čas ztrácet čas, musíte se začít připravovat se na jednu z největších párty v životě!  Začátek nové části života je potřeba pořádně oslavit, ale napřed je třeba vybrat a připravit místo. Od výzdoby interiéru jako jsou ubrusy, balonky, girlandy a ubrousky, až po doplň… (Celý text)

 

Paruky

Paruky všeobecně mají široké využití. Chcete, aby váš kostým ještě více zaujal? Paruka. Nechcete být někde jen tak snadno poznat? Paruka. Líbí se vám určitý styl nebo barva účesu, ale bojíte se, že vašeho rozhodnutí budete litovat? Paruka! Nechce se vám si kupovat celý kostým, ale přece jenom nechcete vypadat obyčejně? Paruky jsou tady pro každou příležitost. Ať už sháníte doplněk pro váš kostým na maškarní, halloweenskou par… (Celý text)

 

Make-up

Make-up se stal každodenní záležitostí u většiny lidí, takže je skoro samozřejmostí že pokud se vyskytne nějaká speciální příležitost, vzít do ruky štětec a líčidla a posadit se ke zrcadlu. Nabízíme širokou škálu paletek, ať už od tématických, jako mořská panna, zombie či duch, případně celkové se  všemi barvami. Pokud máte doma paletku, ale došla vám jedna barva a je vám líto si kupovat další, když použív… (Celý text)

 

Svatební dekorace

Den svatební by měl zajisté patřit k těm nejkrásnějším ve vašem životě. Než si ho však naplno vychutnáte, čeká vás podrobné plánování a mnohdy nelehká řada příprav. V naší sekci Svatba, najdete vše od nejmenších kamínků na zdobení svatební tabule, až po svatební bránu, kterou nabízíme k pronájmu. Pokud plánujete ladit svatbu do jedné barvy/stylu, prozkoumejte sekci Svatby v barvách. Najd… (Celý text)

 

Proč se pálí čarodějnice, historie, tradice...

K období konce jara patří neodmyslitelně „pálení čarodějnic“. Pálení čarodějnic je v noci z 30. dubna na 1. května a skrývá v sobě jedinečné kouzlo a pojí se s nejednou legendou. Ať už tajemným pověstem věříte nebo ne, jarní svátek představuje skvělou příležitost dobře se pobavit a potkat s přáteli. A třeba okusit něco málo z dávných tajemství. Nezůstávejte doma, čarodějný svátek si můžete ujít v sousedském setkán&i… (Celý text)

 

Svatební hostina

Máte starosti s přípravou svatební hostiny, nevíte si rady? Nezoufejte, u nás na e-shopu najdete všechno s tímto spojené, od základů po sebemenší detaily! Jedna stará tradice říká, že sňatek nelze považovat za závazný, dokud spolu novomanželé nepojedí. Za hostitele bývá považována rodina nevěsty. Avšak o náklady se dělí obě rodiny, tak že rodina nevěsty hradí jídlo a rodina ženicha nápoje. Svatební menu se hodí jak pro velké… (Celý text)

 

Svatba ve stylu Nature

Plánujete mít svatbu v krásné přírodě mezi stromy, nebo na nějakém opuštěném statku? Nejdůležitějším aspektem všech rustikálních svateb je místo. To musíte zvolit takové, aby se k rustik tématu co nejvíce hodilo. Svatba v rustikálním stylu se v posledních letech stala obrovsky populární. Určitě kráčí směrem k přírodě. To znamená využití hlavně přírodních materiálů, jako je dřevo, kámen, sláma či pytlovina.… (Celý text)

 

Kostým čarodějnice

Sháníte kostým čarodějnice na karneval či na 30.dubna, kdy slavíme pálení čarodějnic? U nás je opravdu z čeho vybírat. Chcete být strašidelná čarodějnice, ze které jde strach na sto honů nebo chcete být sexy čarodějnice, která očaruje každého muže na potkání? Máme na výběr z mnoha paruk, kostýmů, plášťů, silonek, čarodějnických klobouků, košťat, rukavic či líčidel. Z kostýmů si můžete vybrat např. typický dámský kostým -… (Celý text)

 

Kostým námořnice

Kostým námořnice lze zakoupit na stránkách PartyWorld, jak pro dospělé, tak i pro děti. Kostýmů námořnice je hned několik typů. Můžete si vybrat typickou námořnici s modrým baretem, či zvolit flirtující obleček námořnice. Opravdu každý si zde vybere. V dnešní době se často pořádají večírky na určité téma. Námořnické téma je čím dál tím více oblíbené. Skvělé je, že kostýmy u nás lze nejen koupit, ale přípa… (Celý text)

 

Kostým princezna

Snad každá žena si jako malá holčička hrála na princeznu. V našem sortimentu si může vybrat úplně každá dívka. Máme kostýmy princezny nejen pro děti, ale i pro dospělé. Chcete se dostat do pohádkového světa a na okamžik zapomenout na všechny starosti a strasti? Máme plno okouzlujících kostýmů.  U nás najdete, nejen typické dětské kostýmy pro princezny jako např. kostým – pohádková víla, princezna v modrých či zelených šatech, ne… (Celý text)

 

Korunka pro nevěstu

Korunka pro nevěstu je důležitou součástí kterékoliv svatby nebo rozlučky se svobodou. Nejenže je to příprava na Váš velký den, ale je to i základní poznávací znamení během takové akce. U nás na prodejně najdete takový doplněk v několika druzích i s možnými alternativami, pokud se Vám nelíbí typická korunka pro nevěstu. Jediné na čem záleží jste Vy a abyste měli s Vašimi kamarádkami skvělou zábavu s věcmi, které najdete právě u n&aac… (Celý text)

 

Trička na rozlučku se svobodou

Od brýlí, přes šerpy, balónky až po brože a čelenky. Všechno je potřeba připravit, aby rozlučka byla podle vašich představ. Svatba znamená jak přelom v životě, tak i spousty plánování a rozhodování. Všechno je potřeba zařídit a naplánovat, jen z toho jde hlava kolem. Hlavně nezapomenout na pozvánky!  Naštěstí je tady rozlučka se svobodou. Ta sice také znamená plánování, ale v mnohem menším měřítku. Ať už pořádáte malé posezen&i… (Celý text)

 

Placka na rozlučku se svobodou

Placky na rozlučku se svobodou jsou ideálním doplňkem při pořádání rozlučkových večírků pro budoucí nevěsty a ženichy. Placky se dají zakoupit v několika verzích. Pro budoucí ženichy s textem ŽENICH či TEAM ŽENICHA s potiskem knírku či motýlka a nebo s textem ŽENICH GAME OVER. Placky se vyrábí v bílé a černé barvě.  Pro budoucí nevěsty lze zakoupit placky s textem Nevěsta či Team nevěsty s potiskem srdce či prstýnku. Barevné proveden&iac… (Celý text)