Vltavská 28, Praha 5 - Smíchov
Po - Pá: 10:30 - 19:00,
So: 10:30 - 18:30,
Ne: zavřeno,
1.3.-31.3. otevřené výdejní okénko,
Eshop je plně funkční
+420 727 841 878

BLOG

Párty výzdoba Příbram

Pokud se chystáte připravit nezapomenutelnou párty, nezapomeňte, že k takové události mimo jiné patří i pořádná výzdoba! A jestli tápete, kde si takovou výzdobu vybrat podle svého gusta, v Příbrami si s tímto problémem již budete vědět rady! Nabízíme totiž široký sortiment přímo pro tyto typy událostí, se kterými Vám i rádi poradíme. Ze všeho nejdříve bychom chtěli vyzdvihnout kouzlo balónků. Balónky se hod&iac… (Celý text)

 

Vše, co jste chtěli vědět o karnevalech, ale nestihli jste se zeptat

Co je to Karneval? Karneval může být besídka ve školce, děti soutěží o nejhezčí kostým, děvčátka se natřásají v šatech nejoblíbenější filmové princezny a kluci měří síly jako supermani. Karneval může být rozpustilý ples, který provází nadšené komentáře k maskám ostatních a ve kterých se odkrývá smysl pro humor a hodnotí kreativita. Karneval může být obrovským pestrým svátkem Benátek, ve kter&… (Celý text)

 

TOP 10 her a soutěží na karneval

Jsou večírky, kde stačí nechat volně proudit zábavu a jen tak s úsměvem přihlížet. U karnevalu je všechno jinak! Do příprav musí každý host zahrnout pečlivý výběr kostýmu a doplňků a vy jako hostitel nebo organizátor musíte počítat s pestrým programem. Jistě, bude čas na tanec i uvolněný rozhovor, nicméně večerem nebo dětským odpolednem musí hosty doprovázet řada soutěží a výzev! Přijít v masce nestačí, hosté se musí vyrovnat s drobnými &sc… (Celý text)

 

Blýskněte se na Karnevalu a perfektně pobavte sebe i přátele

Období mezi lednem a únorem prostě a jednoduše patří Karnevalům. Na večírcích i plesech vládne náležitě veselá a uvolněná nálada. A s potvrzenou účastí se můžete skvěle pobavit už předem, při výběru a vymýšlení kostýmu. Nedělejte, že vás nic originálního nenapadá a ani se vám do žádného kostýmu nechce. Nechte se naopak zlákat hrou, zkuste poznávat v maskách své známé, porovnávat detaily u stejných p… (Celý text)

 

Narozeninová výzdoba Příbram

Jestli se zrovna chystáte naplánovat narozeninovou oslavu a potřebujete pomoci s výzdobou, tak jste tady na správném místě. Co se týče narozeninových oslav a výzdoby, jsme nejen v Příbrami jedničkou v tomto oboru. Pomůžeme Vám doladit výzdobu do posledních detailů a zaručíme Vám, že se ani u plánování nebudete rozhodně nudit.  Pokud plánujete výzdobu pro své milé ratolesti, kteří, co si budeme povídat, dokáží být někdy dokonce… (Celý text)

 

Hry a úkoly na rozlučku se svobodou?

Rozlučka se svobodou je naprosto zásadní společenskou událostí. Symbolicky uzavře éru bezstarostných večírků a spanilých jízd nočním městem. Uvede nevěstu i ženicha do společného života možná v klidnějším tempu a možná brzy i s rodičovskými povinnostmi. Povinností svědků i nejbližších přátel je proto připravit rozlučku na nejvyšší úrovni a se vším, co ke správné rozlučce patří!   Striptýz? Samozřejmě ANO! Ať … (Celý text)

 

Jak uspořádat nezapomenutelnou rozlučku se svobodou?

Jednoduše. Ale taková odpověď vám v roli hlavního organizátora asi stačit nebude. Nebojte, nejste na to sami a uspořádat rozlučku se svobodou nevěstě nebo ženichovi sice platí za prestižní záležitost, ale neukrývá v sobě zásadní problém. Většinu věcí zvládnete vyřídit i telefonicky, spoustu tipů a nápadů načerpáte přes internet a s trochou energie navíc se zapíšete do paměti všech pozvaných. Rozlučka se svobodou, kdo jí pořád&aacut… (Celý text)

 

Nafukování balónků Příbram

Balónek nafouknutý heliem má ohromné kouzlo. Udělá radost jak dítěti kterému jsou 3 roky, slečně, která obdrží balónek ve tvaru srdce, či 90 leté babičce k oslavě tak skvělého dožitého věku. I to naše prodejna v Příbrami -  jak kamenná tak internetová nabízí. Balónky máme latexové a fóliové. Ve všech možných barvách, tvarech a potiscích.  Připravujete párty? Je to párty filmová, dětská, narozenin… (Celý text)

 

Nafukování balónků Plzeň

Plánujete narozeninovou oslavu, svatbu, rozlučku se svobodou nebo chcete jen udělat radost dětem létajícím balónkem? Náš internetový  i kamenný  obchod v Plzni nabízí různé druhy a barevné kombinace balónků pro nejrůznější tematické večírky. V naší nabídce naleznete latexové a fóliové balónky ke každé příležitosti – narozeninové oslavy, rozlučky se svobodou, svatby, Vánoce, Silvestra nebo jednodu&s… (Celý text)

 

Narozeninová výzdoba Plzeň

Každý rok to stejné dilema. Kamarád bude mít narozeniny a Vy přemýšlíte, jak mu jeho party pořádně oživit? Máte doma dcerku, která zbožňuje pohádku Ledové království, a Vy jí chcete připravit tematickou narozeninovou oslavu? Nebo Váš dědeček slaví kulatiny a Vy byste mu chtěli připravit narozeninové překvapení ve formě rodinné oslavy? Rádi Vám poradíme, jak se s těmito nekonečnými otázkami vypořádat! Oslavičky pro dětičky V naši… (Celý text)

 

Jak uspořádat perfektní párty na Silvestra?

Po vypětí a stresu z vánočních příprav, střídání rodinných návštěv během Vánoc a po všech těch koledách a pohádkách si zasloužíte upustit páru a pobavit se na plno! Silvestr má své předtištěné místo v kalendáři každý rok, navíc po něm následuje státní svátek! Nikdo z vašich hostů se tedy v žádném případě nemůže vymluvit na to, že s party nemohl počítat dopředu. Ano, př&iacut… (Celý text)

 

Jak se obléct na Vánoční večírek?

Vánoce zpravidla provází shon a stres, a bohužel na dobré náladě nepřidá ani chladné počasí a všudypřítomná šedá obloha. Pozvánka na vánoční večírek tak může znamenat víc než jen příjemné vytržení ze zaběhnuté rutiny. Samozřejmě, může znamenat i komplikaci, kdy a jak najít v diáři čas a večírek zařadit mezi narůstající objem povinností. Nenechte se odradit, spousta povinností se dá odložit a některé naplánov… (Celý text)

 

Jak napsat pozvánku na Vánoční večírek?

Každý vánoční večírek vyžaduje perfektně zvládnutou přípravu. V první řadě musíte zajistit vhodné prostory, vybrat občerstvení v dostatečném rozsahu, kvalitě i množství, zajistit alespoň rámcový program… stejně důležité je mít pevně rukou i veškerou komunikaci. Bez pozvánky a informací o chystané společenské akci se hosté nesejdou a neocení vaše nápady ani vloženou energii. Právě pozvánka na vánoční večír… (Celý text)

 

Oslava narozenin pro děti

Čeká vás oslava narozenin pro vaši malou ratolest a chcete mu vytvořit oslavu, která bude propracovaná od A do Z? Chcete naplánovat oslavu, na kterou nebudete muset tvořit dekorace vlastnoručně, ale chcete ji mít vyzdobenou co nejvíce to jde? Má vaše dítě rádo nějakou postavičku, seriál, nebo superhrdinu a chcete udělat tématickou oslavu, se vším potřebným? Máme pro vás řešení! Co se týče oslav narozenin, jsme tou nejlepší volbou, kde sehnat všechny potřeb… (Celý text)

 

Nafukování balónků heliem

Když se řekne oslava, nebo párty, tak každého napadne samozřejmě dobrá nálada, super vzpomínky atd, ale nás v PartyWorldu a možná i někoho z vás napadnou balónky. Co by to totiž bylo za oslavu bez ozdoby v podobě balónků. Balónky jsou totiž nesmrtelná dekorace a ve spojením s nafouknutím héliem vytvoří krásnou dekoraci, ale hlavně potěší jak děti, tak dospělé. Nafukování balonků heliem mohou mít mnozí z nás spojené s příjezdem poutě, ale v dne&sc… (Celý text)

 

Kostým námořnice

Plánujete jít na karneval, párty nebo si udělat výlet na vodu? Potom Vám však nesmí chybět kostým námořnice. U nás nabízíme široký výběr právě těchto kostýmů a určitě si každý najde to své. Od sexy, vyzývavých námořnic, po přísné důstojnice. Pro dokonalé dozdobení a doladění kostýmu do maxima, neváhejte zajít na jednu z našich prodejen, kde Vám pracovnice rády pomohou s realizací Va&scaron… (Celý text)

 

Rozlučka se svobodou

Chystá se někde ve vašem okolí svatba? Rozhodli se do toho vaši přátelé či příbuzní konečně praštit a po nějaké době uspořádat pořádnou veselku? To znamená jediné - není čas ztrácet čas, musíte se začít připravovat se na jednu z největších párty v životě!  Začátek nové části života je potřeba pořádně oslavit, ale napřed je třeba vybrat a připravit místo. Od výzdoby interiéru jako jsou ubrusy, balonky, girlandy a ubrousky, až po doplň… (Celý text)

 

Paruky

Paruky všeobecně mají široké využití. Chcete, aby váš kostým ještě více zaujal? Paruka. Nechcete být někde jen tak snadno poznat? Paruka. Líbí se vám určitý styl nebo barva účesu, ale bojíte se, že vašeho rozhodnutí budete litovat? Paruka! Nechce se vám si kupovat celý kostým, ale přece jenom nechcete vypadat obyčejně? Paruky jsou tady pro každou příležitost. Ať už sháníte doplněk pro váš kostým na maškarní, halloweenskou par… (Celý text)

 

Make-up

Make-up se stal každodenní záležitostí u většiny lidí, takže je skoro samozřejmostí že pokud se vyskytne nějaká speciální příležitost, vzít do ruky štětec a líčidla a posadit se ke zrcadlu. Nabízíme širokou škálu paletek, ať už od tématických, jako mořská panna, zombie či duch, případně celkové se  všemi barvami. Pokud máte doma paletku, ale došla vám jedna barva a je vám líto si kupovat další, když použív… (Celý text)

 

Svatební dekorace

Den svatební by měl zajisté patřit k těm nejkrásnějším ve vašem životě. Než si ho však naplno vychutnáte, čeká vás podrobné plánování a mnohdy nelehká řada příprav. V naší sekci Svatba, najdete vše od nejmenších kamínků na zdobení svatební tabule, až po svatební bránu, kterou nabízíme k pronájmu. Pokud plánujete ladit svatbu do jedné barvy/stylu, prozkoumejte sekci Svatby v barvách. Najd… (Celý text)

 

Proč se pálí čarodějnice, historie, tradice...

K období konce jara patří neodmyslitelně „pálení čarodějnic“. Pálení čarodějnic je v noci z 30. dubna na 1. května a skrývá v sobě jedinečné kouzlo a pojí se s nejednou legendou. Ať už tajemným pověstem věříte nebo ne, jarní svátek představuje skvělou příležitost dobře se pobavit a potkat s přáteli. A třeba okusit něco málo z dávných tajemství. Nezůstávejte doma, čarodějný svátek si můžete ujít v sousedském setkán&i… (Celý text)

 

Svatební hostina

Máte starosti s přípravou svatební hostiny, nevíte si rady? Nezoufejte, u nás na e-shopu najdete všechno s tímto spojené, od základů po sebemenší detaily! Jedna stará tradice říká, že sňatek nelze považovat za závazný, dokud spolu novomanželé nepojedí. Za hostitele bývá považována rodina nevěsty. Avšak o náklady se dělí obě rodiny, tak že rodina nevěsty hradí jídlo a rodina ženicha nápoje. Svatební menu se hodí jak pro velké… (Celý text)

 

Svatba ve stylu Nature

Plánujete mít svatbu v krásné přírodě mezi stromy, nebo na nějakém opuštěném statku? Nejdůležitějším aspektem všech rustikálních svateb je místo. To musíte zvolit takové, aby se k rustik tématu co nejvíce hodilo. Svatba v rustikálním stylu se v posledních letech stala obrovsky populární. Určitě kráčí směrem k přírodě. To znamená využití hlavně přírodních materiálů, jako je dřevo, kámen, sláma či pytlovina.… (Celý text)

 

Kostým čarodějnice

Sháníte kostým čarodějnice na karneval či na 30.dubna, kdy slavíme pálení čarodějnic? U nás je opravdu z čeho vybírat. Chcete být strašidelná čarodějnice, ze které jde strach na sto honů nebo chcete být sexy čarodějnice, která očaruje každého muže na potkání? Máme na výběr z mnoha paruk, kostýmů, plášťů, silonek, čarodějnických klobouků, košťat, rukavic či líčidel. Z kostýmů si můžete vybrat např. typický dámský kostým -… (Celý text)

 

Kostým námořnice

Kostým námořnice lze zakoupit na stránkách PartyWorld, jak pro dospělé, tak i pro děti. Kostýmů námořnice je hned několik typů. Můžete si vybrat typickou námořnici s modrým baretem, či zvolit flirtující obleček námořnice. Opravdu každý si zde vybere. V dnešní době se často pořádají večírky na určité téma. Námořnické téma je čím dál tím více oblíbené. Skvělé je, že kostýmy u nás lze nejen koupit, ale přípa… (Celý text)

 

Kostým princezna

Snad každá žena si jako malá holčička hrála na princeznu. V našem sortimentu si může vybrat úplně každá dívka. Máme kostýmy princezny nejen pro děti, ale i pro dospělé. Chcete se dostat do pohádkového světa a na okamžik zapomenout na všechny starosti a strasti? Máme plno okouzlujících kostýmů.  U nás najdete, nejen typické dětské kostýmy pro princezny jako např. kostým – pohádková víla, princezna v modrých či zelených šatech, ne… (Celý text)

 

Korunka pro nevěstu

Korunka pro nevěstu je důležitou součástí kterékoliv svatby nebo rozlučky se svobodou. Nejenže je to příprava na Váš velký den, ale je to i základní poznávací znamení během takové akce. U nás na prodejně najdete takový doplněk v několika druzích i s možnými alternativami, pokud se Vám nelíbí typická korunka pro nevěstu. Jediné na čem záleží jste Vy a abyste měli s Vašimi kamarádkami skvělou zábavu s věcmi, které najdete právě u n&aac… (Celý text)

 

Trička na rozlučku se svobodou

Od brýlí, přes šerpy, balónky až po brože a čelenky. Všechno je potřeba připravit, aby rozlučka byla podle vašich představ. Svatba znamená jak přelom v životě, tak i spousty plánování a rozhodování. Všechno je potřeba zařídit a naplánovat, jen z toho jde hlava kolem. Hlavně nezapomenout na pozvánky!  Naštěstí je tady rozlučka se svobodou. Ta sice také znamená plánování, ale v mnohem menším měřítku. Ať už pořádáte malé posezen&i… (Celý text)

 

Placka na rozlučku se svobodou

Placky na rozlučku se svobodou jsou ideálním doplňkem při pořádání rozlučkových večírků pro budoucí nevěsty a ženichy. Placky se dají zakoupit v několika verzích. Pro budoucí ženichy s textem ŽENICH či TEAM ŽENICHA s potiskem knírku či motýlka a nebo s textem ŽENICH GAME OVER. Placky se vyrábí v bílé a černé barvě.  Pro budoucí nevěsty lze zakoupit placky s textem Nevěsta či Team nevěsty s potiskem srdce či prstýnku. Barevné proveden&iac… (Celý text)